1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pytanie
Marcin J

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 10729

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-11-05, 09:47   Temat: Pytanie
Marek00,

Medycyna to nie matematyka tu nie zawsze 2+2=4.

Lekarze to tylko ludzie, a kazdy czlowiek popelnia bledy, czy to zyciowe czy to w pracy, nikt nie jest doskonaly.

W mojej branzy jezeli ktokolwiek uwaza sie za osobe perfekcyjna, nie popelniajaca bledow zostaje uznana za osobe niebezpieczna.

Nie myli sie tylko ten co nic nie robi.
Nie na darmo mamy przyslowie "uczysz sie cale zycie a glupi umierasz"

W czasie choroby probujemy szukac winnych, to chyba takie Polskie jest, natomiast czesto zapominamy ze tak naprawde osoba chora czesto przyczynila sie do swej choroby, nie mowie ze wszyskie osoby chorujace na raka pluc sa wieloletnimi palaczami tytoniu bo tu sa wyjatki, lecz ta uzywka jak i inne czesto przyczyniaja sie do powstania tej choroby.

Moj Sp. Tesc jaral fajki, ile mu dales dziennie tyle spalal, paczke, poltora, dwie... nie moge miec pretensji ze lekarz na SORze mu to wygarnol, bo zanim weszlismy musial puscic dymka....

Natomiast zgodze sie ze nie kazdy lekarz byl pinym uczniem, bo sa i tacy ktorzy sciagali.
Sa tez tacy ktorym brakuje doswiadczenia, ale gdzies trzeba to doswiadczenie zdobyc, nikt z nas w wieku 25 lat nie moze miec 10-ciu lat doswiadczenia, kazdemu trzeba dac szanse, dostalem ja ja kiedyc i zapewne i Ty kiedys dostales taka szanse.

Pozdrawiam Serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group